Grups municipals / Comissions

CONSISTORI
 
ALCALDE
 

Nom: Ramon M. Bricollé Montragull

Correu: rbricolle@vila-rodona.cat

Partit : SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Governació, Ensenyament i Recursos Humans

Altres càrrecs: President de la comissió especial de comptes

 

 REGIDORS

Nom : Marta Alegret Masip

Correu: malegret@vila-rodona.cat

Partit: SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Urbanisme, Obres, Patrimoni i Igualtat

Altres càrrecs: Primera Tinent d’Alcalde i vocal de la comissió especial de comptes

  

Nom: Daniel Rañé Gavaldà

Correu: danielranye@vila-rodona.altanet.org

Partit: SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Esports i Entitats

Altres càrrecs: Segon Tinent d’Alcalde

 

Nom: Josep Barril Alonso

Correu: jbarril@vila-rodona.altanet.org

Partit: SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Territori i Medi Ambient i Promoció Econòmica

Altres càrrecs: Tercer Tinent d’Alcalde

 

Nom: Maria Rosa Diaz Rius

Correu: rosadiaz@vila-rodona.altanet.org

Partit: SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Festes

  

Nom: Guillem Güell Colet

Correu: guillem@vila-rodona.altanet.org

Partit: SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Serveis Municipals, Via Pública i Sostenibilitat

  

Nom: Anna Maria Corts Bertran

Correu: acorts@vila-rodona.altanet.org

Partit: SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Serveis Socials i Turisme

 

Nom: Marc Badia Miró

Correu: mbadia@vila-rodona.altanet.org

Partit: SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Hisenda, TIC, Participació i Transparència

Altres càrrecs: Vocal de la comissió especial de comptes

 

 Nom: Neus Santasmasas Rabadà

Correu: neus@vila-rodona.altanet.org

Partit: SOM-HI VILA-RODONA

Cartera: Cultura, Joventut i Infància i Comunicació 

 
Subscriure a
Menu

Menú principal

Formulari de cerca